Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DZIAŁU LOGISTYKI

NR REF. KORLOG/WAW

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- ścisła współpraca i wsparcie kierownika logistyki w bieżących zadaniach
- generowanie i analizowanie raportów sprzedaży
- kontrola zapotrzebowania na wybrane towary w oparciu o analizę raportów sprzedaży oraz zapasów
- zlecanie przesunięć międzymagazynowych
- planowanie podziału towaru od producentów na poszczególne butiki
- dbanie o dostępność szczególnej grupy towarów – akcesoria skórzane (od planowania zamówień na komponenty do rozesłania gotowych wyrobów między butikami)
- składanie zamówień u producentów akcesoriów i biżuterii
- dbanie o terminową realizację zamówień
- opracowywanie kart wprowadzenia nowych modeli biżuterii, nadzór nad przekazywaniem prototypów
- pomoc przy przyjmowaniu dostaw
- czynny udział w inwentaryzacjach
- wsparcie w bieżących pracach działu logistyki
- pomoc i koordynacja przy wprowadzaniu nowych projektów i optymalizacji procesów w firmie
- budowanie, rozwijanie standardów logistyki i wspieranie butików w ich wdrażaniu

Wymagania:

- dobra praktyczna umiejętność obsługi komputera oraz MS Office (głównie Excel i Outlook)
- znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym umożliwiającym swobodną komunikację
- bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikatywność
- wysokie zdolności analityczne
- otwartość na zmiany, chęć współtworzenia nowych procedur
- dynamizm działania, operatywność
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność oraz terminowość
- umiejętność pracy zespołowej
- chęć zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności
- głowa pełna pomysłów i chęć dzielenia się nimi

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- współpracę z doświadczonym zespołem
- przyjazną atmosferę
- zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności
- naukę obsługi programów magazynowych oraz powiązanych aplikacji
- możliwość rozwoju

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@lilou.pl

ASYSTENT DZIAŁU LOGISTYKI

NR REF. ASLOG/WAW

- wprowadzanie dokumentów  inwentaryzacyjnych z poszczególnych salonów do systemu magazynowego
- wysyłki towarów z centrali do salonów zgodnie ze zgłaszanym codziennym zapotrzebowaniem
- wprowadzanie do systemu magazynowego dokumentów przyjęć zewnętrznych w oparciu o faktury
- comiesięczna ewidencja zwrotów i reklamacji nadsyłanych przez salony i przekazywanie ich do producentów
- generowanie i analizowanie raportów sprzedaży wybranych grup towarów
- kontrola zapotrzebowania na wybrane towary w oparciu o analizę raportów oraz wielkości stanów magazynowych
- składanie zamówień u producentów

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego
- dobre zdolności organizacyjne i komunikatywność
- otwartość na pomoc i współdziałanie w zespole

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- praktykę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

DORADCA KLIENTA

NR REF.

DK/WAW, DK/KIE, DK/KAL, DK/POZ

Miejsce pracy: Warszawa, Kielce, Kalisz, Poznań

Jeśli jesteś osobą:

- uzdolnioną manualnie, kreatywną
- lubisz kontakt z ludźmi
- interesujesz się modą
- masz doświadczenie w sprzedaży

Dołącz do zespołu Lilou

Opis stanowiska

- wykonywanie bransoletek i grawerów na biżuterii
- profesjonalna obsługa Klienta
- budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
- udział w inwentaryzacjach

Wymagania

- ładny charakter pisma
- zdolności manualne
- zmysł artystyczny
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
- minimum średnie wykształcenie
- dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w gronie sympatycznych i kompetentnych ludzi

UWAGA:

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 10 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.