Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

ZASTĘPCĘ KIEROWNIKA BUTIKU

NR REF. ZK/WAW

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- pomoc w organizowaniu pracy w Butiku (zarządzanie kilkuosobowym zespołem)
- pomoc w sporządzaniu dokumentów dla działu księgowości i kadr
- przyjmowanie dostaw oraz organizowanie wysyłek
- utrzymywanie standardów obowiązujących w sieci
- sprzedaż produktów
- dbałość o odpowiednią ekspozycję
- przeprowadzanie inwentaryzacji
- wdrażanie poleceń i zadań z Centrali
- osiąganie celów sprzedażowych podległej placówki handlowej

Wymagania:

- doświadczenia w zarządzaniu zespołem
- zaangażowanie i predyspozycja do pracy z Klientami
- wysoka kultura osobista
- doświadczenie w handlu oraz na stanowisku zastępcy Kierownika Butiku – min 2 lata
- umiejętności organizacyjne
- dyspozycyjność (kandydat na to stanowisko musi wziąć udział w kilkudniowym programie wdrożeniowym)
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- komunikatywność

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
- ambitne wyzwania zawodowe
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w młodym i dynamicznym zespole

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@lilou.pl

DORADCA KLIENTA

NR REF. DK/WAW, DK/BYD, DK/BB, DK/WR

Miejsce pracy: Warszawa, Bydgoszcz, Bielsko-Biała, Wrocław

- profesjonalna sprzedaż produktów z oferty Butiku
- dbanie o porządek i ekspozycję
- wykonywanie artystycznych grawerów na biżuterii
- wiązanie bransoletek
- przyjmowanie i rozpakowywanie dostaw
- czynny udział inwentaryzacjach

Wymagania:

- zaangażowanie i predyspozycje do pracy z Klientami
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
- dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta – mile widziane
- umiejętności manualne i zmysł artystyczny – mile widziane

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w gronie sympatycznych i kompetentnych osób
- pracę w wymiarze pełnego lub ½ etatu

GRAWERA – DORADCY KLIENTA

NR REF. DK/WAW

Interesujesz się sztuką?
Masz zdolności manualne?
Chcesz nauczyć się grawerować?
Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy osób, które będą:

- wykonywały artystyczne grawerunki na biżuterii
- wiązały bransoletki
- obsługiwały kasę fiskalną
- dbały o porządek w miejscu pracy

Ze swojej strony damy Ci:

- szkolenie dot. grawerowania
- pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju
- pracę na pełen lub część etatu

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@lilou.pl

UWAGA:

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 10 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.