Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem  firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I KADR

NR REF. SPE/RiK

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- publikowanie ogłoszeń i analiza nadesłanych aplikacji,
- samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów,
- tworzenie profilu kandydata i opisu stanowiska,
- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz kalendarza spotkań z kandydatami,
- sporządzanie dokumentacji i opinii na temat kandydata,
- organizowanie i koordynowanie szkoleń dla nowych pracowników,
- współpraca z agencjami rekrutacyjnymi,
- bieżąca współpraca z managerami firmy w celach realizacji potrzeb rekrutacyjnych,
- prowadzenie akt osobowych,
- archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
- przygotowywanie raportów HR,
- wsparcie działu kadr i płac,

Wymagania:

- wykształcenie wyższe związane z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi,
- minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz rozmów kwalifikacyjnych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność,
- znajomość przepisów  z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- mile widziana umiejętność naliczania list płac oraz przygotowywania deklaracji rozliczeniowych ZUS,
- komunikatywność, otwartość i gotowość do pracy pod presją czasu,
- gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

 - pracę w ambitnym zespole, który z pasją realizuje swoje cele i ciągle szuka nowych możliwości rozwoju,
 - pracę w stabilnej i rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- udział w tworzeniu i realizacji różnorodnych projektów z zakresu HR.

CV i list motywacyjny  prosimy przesyłać na adres praca@lilou.pl

DORADCA KLIENTA

NR REF.

DK/LOD, DK/KIEL, DK/KAT, DK/GLI, DK/WAR

Miejsce pracy: Łódź, Kielce, Katowice, Gliwice, Warszawa

Jeśli jesteś osobą:

- uzdolnioną manualnie, kreatywną
- lubisz kontakt z ludźmi
- interesujesz się modą
- masz doświadczenie w sprzedaży

Dołącz do zespołu Lilou

Opis stanowiska

- wykonywanie bransoletek i grawerów na biżuterii
- profesjonalna obsługa Klienta
- budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
- udział w inwentaryzacjach

Wymagania

- ładny charakter pisma
- zdolności manualne
- zmysł artystyczny
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
- minimum średnie wykształcenie
- dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w gronie sympatycznych i kompetentnych ludzi

 CV i list motywacyjny  prosimy przesyłać na adres praca@lilou.pl

UWAGA:

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 10 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.