Aktualności

Zostaw swój znak

Z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi, pokaż swoja solidarność z chorymi na całym świecie. Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku i zwiększaj świadomość idei dawstwa szpiku.

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów organizujemy Dzień Dawcy Szpiku, podczas Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi w Butikach Lilou.


Konkurs z okazji Dnia Mamy

Co najbardziej kochasz w swojej Mamie?

Wspólne chwile, zabawa, nauka i mnóstwo czułości. Mama to wyjątkowa osoba w życiu każdego z nas.

Pokażcie nam co najbardziej kochacie w swoich Mamach.

Odpowiedź na pytanie wyślijcie w dowolnej formie (opis, rysunek, zdjęcie etc.) na adres: konkurs@lilou.pl

Wykażecie się kreatywnością, której nauczyła Was mama w dzieciństwie. Wybierzemy najciekawszą, pełną wyjątkowych emocji pracę. Zwrócimy szczególną uwagę na oryginalne ujęcie tematu.

 


Butik Lilou w Gliwicach już otwarty!

Zapraszamy do magicznego świata Lilou, pełnego unikalnych wzorów, topowych dodatków i personalizacji. Nasze atelier znajduje się przy ul. Zwycięstwa 9.

Odwiedźcie nas i poczujcie wyjątkową atmosferę tego miejsca.


Eva Longoria pokochała bransoletę Caroline

Znana z serialu "Gotowe na Wszystko" aktorka, modelka i projektantka Eva Longoria zakochała się w bransolecie Caroline, z którą nie rozstawała się podczas otwarcia Posnania Shopping & Lifestyle.


Butik Lilou w Arkadii

Trzeci warszawski butik Lilou został otwarty 24 marca w Arkadii. To już 28 punkt na polskiej mapie talizmanów Lilou i kolejny po poznańskiej Posnani oraz łódzkiej Manufakturze zlokalizowany w prestiżowym centrum shoppingowym.


Wiosenne spotkanie w Lilou

Na jeden poranek butik Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 zamienił się w miejsce pełne pięknych kwiatów, śpiewu ptaków i radosnej atmosfery. To pewne, wiosna już zawitała do Lilou! Zaproszeni przez właścicielkę marki Magdalenę Mousson-Lestang goście, mieli możliwość zobaczenia jako pierwsi nowej kolekcji marki - Pióra.


Wybór Gwiazdy

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz na prezentację wiosennej ramówki telewizji Polsat wybrała kolekcję Eternity w wersji total – pierścionki, bransoletka oraz kolczyki z zawieszką
i perłami. <3


Wybór Gwiazdy

Aktorka Olga Kalicka na prezentację wiosennej ramówki Telewizji Polskiej wybrała talizman najpiękniejszych uczuć - spersonalizowane serce na łańcuszku.


Wybór Gwiazdy

Aktorka Magdalena Stużyńska na prezentację wiosennej ramówki telewizji Polsat wybrała kopertówkę Be my Lilou.


Kolacja walentynkowa z Lilou

Wyjątkowa para, piękna miłość! Jakub i Ala, zwycięzcy konkursu Walentynkowego Lilou postanowili podzielić się z nami swoimi wrażeniami i magicznymi wydarzeniami, które miały miejsce przed wieczorem Walentynkowym <3