INFOLINIA Tel.:22 895 07 69 pn.-pt. w godz. 10-18

Gwiazdozbiór

Dorota Gardias

Dorota Gardias

100 procent pięknych emocji. To nie do wiary, że na tak małej przestrzeni, zawieszonej na tak krótkim sznureczku, można zapisać tak wiele, można powiedzieć tak wiele. Tak właśnie widzę Lilou… piękne wspomnienia, wyznania, uczucia, emocje – to przede wszystkim, ale nie tylko. Jest piękna. Prosta i piękna. Czasem skromna, a jednocześnie tak stylowa. Za to uwielbiam Lilou

Dorota Gardias

100 procent pięknych emocji. To nie do wiary, że na tak małej przestrzeni, zawieszonej na tak krótkim sznureczku, można zapisać tak wiele, można powiedzieć tak wiele. Tak właśnie widzę Lilou… piękne wspomnienia,  wyznania,  uczucia, emocje – to przede wszystkim, ale nie tylko. Jest piękna. Prosta i piękna. Czasem skromna, a jednocześnie tak stylowa. Za to uwielbiam Lilou

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Lilou - to niezwykła biżuteria! Każda z moich bransoletek ma inne znaczenie, każdy grawer przypomina mi o innej ważnej okazji, o najpiękniejszych chwilach mojego życia

Agnieszka Radwańska

Lilou - to niezwykła biżuteria! Każda z moich bransoletek ma inne znaczenie, każdy grawer przypomina mi o innej ważnej okazji, o najpiękniejszych chwilach mojego życia, zwycięstwach, przyjaźni oraz momentach największego szczęścia. Uwielbiam też moje personalizowane torby i dodatki Be my Lilou, dzięki nim mogę jeszcze bardziej wyrazić mój niepowtarzalny styl.Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

W bransoletkach Lilou jestem zakochana od czasu, gdy dostałam pierwszą od mamy na gwiazdkę. Teraz ta miłość przenosi się też na torebki i wisiorki.

Aleksandra Kwaśniewska

W bransoletkach Lilou jestem zakochana od czasu, gdy dostałam pierwszą od mamy na gwiazdkę. Teraz ta miłość przenosi się też na torebki i wisiorki.

Doda

Doda

Lilou ma to coś co zdobyło moje serce! Niepowtarzalność i poczucie niezobowiązującej elegancji! Są tam zapisane moje największe tajemnice!

Doda

Lilou ma to coś co zdobyło moje serce! Niepowtarzalność i poczucie niezobowiązującej elegancji! Są tam zapisane moje największe tajemnice!Zofia Ślotała

Zofia Ślotała

Personalizacja stała się światowym trendem, w który Lilou się idealnie wpisuje! Ja osobiście uwielbiam Lilou za indywidualność i subtelność!

Zofia Ślotała

Personalizacja stała się światowym trendem, w który Lilou się idealnie wpisuje!

Ja osobiście uwielbiam Lilou za indywidualność i subtelność! 

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Biżuteria Lilou taka właśnie jest - subtelna, elegancka, kobieca. To najlepszy prezent dla mnie. I dla bliskiej mi osoby.

Katarzyna Zielińska

Cieszę się życiem, kolekcjonuję piękne chwile i lubię przedmioty, które mi je przypominają, które kojarzą mi się z dobrym czasem, bliskim człowiekiem.

Mogę mieć je przy sobie, w każdej chwili na nie spojrzeć, uśmiechnąć się.

Biżuteria Lilou taka właśnie jest - subtelna, elegancka, kobieca.

To najlepszy prezent dla mnie. I dla bliskiej mi osoby. Be my Lilou - jak ja...Julia Kamińska

Julia Kamińska

Każdy z dodatków Lilou, który mam wiąże się z jakimś miłym momentem mojego zycia!

Julia Kamińska

Każdy z dodatków Lilou, który mam wiąże się z jakimś miłym momentem mojego zycia! Bardzo przyjemnie jest zawsze mieć przy sobie coś, co jest śliczne i na dodatek przypomina o pewnym wyjątkowym zdarzeniu.

Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska

Lilou wciąż zaskakuje nas czymś nowym, a ja nigdy nie mam dość nowości. Każdy element kolekcji może być spersonalizowany i jest małym dziełem sztuki.

Kamila SzczawińskaAgnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

Uwielbiam biżuterię subtelna, która jest dla mnie symbolem czegoś ważnego. Taka właśnie jest biżuteria lilou. To dla mnie zapis najpiękniejszych wspomnień.

Agnieszka Sienkiewicz

Uwielbiam biżuterię subtelna, która jest dla mnie symbolem czegoś ważnego. Taka właśnie jest biżuteria Lilou. To dla mnie zapis najpiękniejszych wspomnień.

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka

Lilou to marka niezwykle przyjazna kobietom! Jest nasycona kolorami i tajemniczymi dodatkami. Inspiruje do poszukiwania własnego stylu życia.

Edyta Olszówka

Daje dużo radości, to jak wiadomość wysłana do świata - jestem!Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Piękno, prostota, niezobowiązująca elegancja kryją się w jednym słowie – Lilou.

Anna Dereszowska

Piękno, prostota, niezobowiązująca elegancja kryją się w jednym słowie – Lilou. Spacer, zakupy, wypad do kina , plan zdjęciowy, próba w teatrze i wieczorna gala – na każdą okazję znajdę tutaj biżuterię pasującą do mnie albo – jeszcze lepiej - mogę stworzyć ją sama. Często kupuję biżuterię Lilou w prezencie. Za każdym razem słyszę słowa wypowiedziane z zachwytem: „Jakie to piękne”! I widzę wzruszenie na widok wygrawerowanej dedykacji. Be my Lilou :-)

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

LILOU - uwolnij wyobraźnię! Nieskończona ilość możliwości sprawia, że każdy może zaprojektować coś wyjątkowego. Uwielbiam!

Małgorzata Kożuchowska

LILOU - uwolnij wyobraźnię! Nieskończona ilość możliwości sprawia, że każdy może zaprojektować coś wyjątkowego. Uwielbiam!Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Uwielbiam subtelną biżuterię, dlatego bransoletki Lilou zaliczam do swoich ulubionych :) Delikatne sznureczki z oryginalnymi elementami pięknie zdobią kobiecy nadgarstek.

Edyta Herbuś

Uwielbiam subtelną biżuterię, dlatego bransoletki Lilou zaliczam do swoich ulubionych :) Delikatne sznureczki z oryginalnymi elementami pięknie zdobią kobiecy nadgarstek. Lilou daje możliwość skomponowania wyjątkowego talizmanu, afirmacji, prezentu ... bardzo chętnie korzystam z tych możliwości.

Marta Dąbrowska

Marta Dąbrowska

Nie sadziłam że kiedykolwiek ktoś przekona mnie do noszenia złota, a Lilou się to udało! Z naszyjnikami trudno mi się rozstać!

Marta Dąbrowska

Nie sadziłam że kiedykolwiek ktoś przekona mnie do noszenia złota, a Lilou się to udało!


Z naszyjnikami trudno mi się rozstać!Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Lilou, dzięki tej biżuterii każda kobieta czuje się wyjatkowa! Pasuje do każdego typu stylizacji. Każda kobieta ma mała czarną a w biżuterii powinna mieć Lilou.

Elżbieta Romanowska

Lilou, dzięki tej biżuterii każda kobieta czuje się wyjatkowa!


Pasuje do każdego typu stylizacji. Każda kobieta ma mała czarną a w biżuterii powinna mieć Lilou.


Doskonała na prezent, jak i poprawienie sobie humoru :)


Lilou j’adore!!!!

Maria Niklińska

Maria Niklińska

Lilou są jednocześnie eleganckie i romantyczne, oraz wyjątkowe, bo tworzone indywidualnie dla każdego klienta. Ta bransoletka ze zdjęcia jest moją ulubioną, zawsze przynosi mi szczęscie...

Maria Niklińska

Lilou są jednocześnie eleganckie i romantyczne, oraz wyjątkowe, bo tworzone indywidualnie dla każdego klienta. Ta bransoletka ze zdjęcia jest moją ulubioną, zawsze przynosi mi szczęscie...Ada Fijał

Ada Fijał

Lilou to dla mnie wyjątkowe wspomnienie ważnych chwil i osób, które dzięki tej biżuterii są zawsze przy mnie...

Ada Fijał

Lilou to dla mnie wyjątkowe wspomnienie ważnych chwil i osób, które dzięki tej biżuterii są zawsze przy mnie. To także kobiecość, delikatność i elegancja. Uwielbiam biżuterię Lilou ponieważ jej charakter wyraża nas i stan naszego ducha.

Paulina Holtz

Paulina Holtz

A największą przyjemność sprawia mi projektowanie i ofiarowywanie tej biżuterii moim przyjaciołom i bliskim! A kiedy ludzie zaczepiają mnie i pytają "skąd to masz??!", wtedy z przyjemnoscią odpowiadam - to LILOU, najfajniejsza biżuteria na świecie...

Paulina Holtz

Podobają mi się rzeczy oryginalne. Uwielbiam mieć coś, czego nie ma nikt inny na świecie. Lubię niezobowiazującą biżuterię, która pasuje do mojego stylu i zmienia się wraz z moim nastrojem i strojem. Podoba mi się, że ta sama bransoletka rano pasuje do jeansów, a wieczorem jest idealnym dopełnieniem wyjściowej kreacji. Zawsze poprawia mi się humor kiedy patrzę na imiona moich córeczek i ukochanego wygrawerowane na medalikach. A największą przyjemność sprawia mi projektowanie i ofiarowywanie tej biżuterii moim przyjaciołom i bliskim! A kiedy ludzie zaczepiają mnie i pytają "skąd to masz??!", wtedy z przyjemnoscią odpowiadam - to LILOU, najfajniejsza biżuteria na świecie!Dawid Woliński

Dawid Woliński

Pojawienie się biżuterii Lilou to długo oczekiwane przeze mnie wydarzenie oraz świetna alternatywa dla zobowiazujących propozycji polskich jubilerów. Nowoczesne w formie, grawerowane medaliki doskonale nadają się na prezent...

Dawid Woliński

Pojawienie się biżuterii Lilou to długo oczekiwane przeze mnie wydarzenie oraz świetna alternatywa dla zobowiazujących propozycji polskich jubilerów. Nowoczesne w formie, grawerowane medaliki doskonale nadają się na prezent. Obdarowuję nimi swoje klientki i przyjaciół. Sam równiez jestem ich fanem. Brelok przy torbie podróżuje ze mną wszędzie, a sznureczki z talizmanami zdobią mój nadgarstek. Gorąco polecam.

Bogna Sworowska

Bogna Sworowska

Już sama nazwa marki kojarzy się z czymś miłym. Biżuteria dla każdego: dla mężczyzn, kobiet, dzieci i młodzieży, dla trendsetterów i każdego kto chce posiadać coś ładnego, wygodnego i zawsze nowego...

Bogna Sworowska

Już sama nazwa marki kojarzy się z czymś miłym. Biżuteria dla każdego: dla mężczyzn, kobiet, dzieci i młodzieży, dla trendsetterów i każdego kto chce posiadać coś ładnego, wygodnego i zawsze nowego. Ja już jestem uzależniona, stałam się nie tylko klientką ale i kolekcjonerką. Lilou jest odpowiedzią na pytanie co kupić bliskim nam osobom aby o nas pamiętały i cieszyły się tym upominkiem długo?! Cieszę się, że jest już marka, która może sprawić tyle przyjemności za przystępną cenę. Przyjemnością jest też obsługa po sprzedażowa, w każdej chwili można odświeżyć sobie zakupione wcześniej elementy, nowymi kolorami, zapięciami. Dobrym pomysłem są też personalizowanie akcesoria jak szaliki, rękawiczki – bardzo dobra jakość, najnowsze kolory. Nie mogę doczekać się nowości proponowanych przez Lilou, torebek!”
Fanka LILOU - Bogna S.Viola Kołakowska

Viola Kołakowska

...To mój klimat - bardzo prosty, ale wyrafinowany, biżuteria na każdą okazję...

Viola Kołakowska

Kocham biżu-lilou!!!!!!!! To mój klimat - bardzo prosty, ale wyrafinowany, biżuteria na każdą okazję i porę dnia, do sukni balowej i dresu - wisienka na torcie, kropka nad ... O to mi chodzi, mniam, dziękuję! Pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej!

Natalia Jaroszewska

Natalia Jaroszewska

...Złote zawieszki z wygrawerowanymi sekretnymi datami i zaklęciami z mojego życia są dla mnie niczym talizmany, nigdy ich nie zdejmuję...

Natalia Jaroszewska

Pokochałam Lilou od pierwszego wejrzenia - jestem sentymentalna i złote zawieszki z wygrawerowanymi sekretnymi datami i zaklęciami z mojego życia są dla mnie niczym talizmany, nigdy ich nie zdejmuję.Wierzę w magię koloru, toteż wszystkie bransoletki mam na czerwonych sznurkach, które w trudnych chwilach dodają mi energii. Pierwszą bransoletkę na moim nadgarstku ozdobiły zawieszki chłopca i dziewczynki z imionami moich dzieci. Następnie, z każdą ważną, przełomową chwilą, sznurków przybywało. Obecnie tworzą piękną, szeroka bransoletę pełną dobrych myśli moich przyjaciół, od których dostaję kolejne zawieszki. Każda z nich przypomina mi o chwilach, z których czerpię energię i siłę. I jak pięknie wyglądają... Nawet za granicą jestem zagadywana o te oryginalną kompozycje - to więcej niż biżuteria...Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Każdy może być projektantem swojej bransoletki, każdy może mieć poczucie, że jego biżuteria jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju...

Anna Wendzikowska

Każdy może być projektantem swojej bransoletki, każdy może mieć poczucie, że jego biżuteria jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju...


Visa Visa Debit Mastercard Securecode PayPal American Express