INFOLINIA Tel.:22 895 07 69 pn.-pt. w godz. 10-18

Akcje charytatywne

Lilou i DKMS

Marka Lilou oraz Fundacja DKMS Polska z myślą o drugim człowieku i walce z białaczką jednoczą siły!
W butikach na terenie całego kraju oraz w butiku internetowym dostępna jest wyjątkowa zawieszka w kształcie puzzla, który jest logotypem dawców szpiku.

Zawieszka występuje w wersji pozłacanej lub srebrnej. Dobierając ulubiony kolor sznurka lub rodzaj łańcuszka, oraz nanosząc grawerunek, zawieszka zyskuje osobisty charakter.

20 zł ze sprzedaży każdego puzzla, przeznaczane jest na pomoc chorej osobie w znalezieniu odpowiedniego Dawcy szpiku lub komórek macierzystych.

Dołącz się do akcji i pomagaj razem z Lilou.

 

Puzzel

Puzzel pozłacany

Cena zestawu: 100 zł

Zobacz zestaw >>

 

Puzzel

Puzzel srebrny

Cena zestawu: 100 zł

Zobacz zestaw >>

 

Dowiedz się więcej o Fundacji DKMS

Lilou dla stowarzyszenia Piękne Anioły

Lilou dla stowarzyszenia Piękne Anioły Skrzydło miłości to specjalny model zawieszki Lilou stworzony dla Stowarzyszenia Piękne Anioły, z którego sprzedaży 30 zł przekazywane jest na remont pokoi najuboższych dzieci.

Lilou na rzecz Fundacji Rak'n'Roll „Wygraj Życie”

Lilou na rzecz Fundacji Rak'n'Roll „Wygraj Życie” Lilou to marka, która jako jedna z pierwszych nawiązała współpracę z Magdą Prokopowicz i Fundacją. Powstała wtedy bransoletka Rak’n’Roll. To niezwykle ważna inicjatywa wspierająca kobiety w walce z chorobami onkologicznymi. Pacjent otoczony pięknem i przyjazną atmosferą, ma siłę i nadzieję na pokonanie choroby. Ma szansę wygrać swoje życie! Bądź częścią tego sukcesu.

Visa Visa Debit Mastercard Securecode PayPal American Express